[MiniYoutuber/Youtuber] Poszukiwany Youtuber do serwera CubeSurv

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
uCraft to teraz KiwiMc.pl
  • Nazwa i opis projektu/serwera:

CubeSurv to serwer wzorowany na kwadratowej masakrze z 2019 roku (bez drużyn), ale nie będący nią w 100%. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 4500x4500 (Liczony wraz ze strefami radiacji). Standardowo jak każdy serwer tego typu także i my posiadamy strefę radiacji, a właściwie to dwie strefy, które znajdują się na wschodzie i południowym zachodzie. To co nas jednak wyróżnia od innych serwerów tego typu to własne craftingi, wymieniarki, sklepy i plecaki!

Serwer nie posiada możliwości zabezpieczenia terenu gracza. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy/ukradnie, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla przywracana do stanu pierwotnego. Zwrot itemów w przypadku kradzieży przez któregoś gracza także jest szybki i bezproblemowy. CubeSurv to niemal czysty Survival z paroma dodatkami.

Oczekuję:

• Dyspozycyjności.
    • Chęci do nagrywania filmów z serwera
    • W przypadku MiniYoutubera: Od 100 do 500 subów
    • W przypadku Youtubera: Od 500 subów wzwyż
    • Aktywnych subskrybentów
    • Głosu po mutacji
    • Posiadania jakichkolwiek filmów na kanale

Oferuję: Jesteśmy małym projektem utrzymującym się tylko i wyłącznie z dotacji, zatem wynagrodzimy twoje nagrywanie kanałem na Discordzie, rangą MiniYoutuber lub Youtuber na serwerze Discord i Minecraft. Jako youtuber będziesz także reklamowany w BossBarze na serwerze CubeSurv, a także dołączysz do jaskini sław przy spawnie!

O mnie: Mam na imię Sebastian i mam obecnie 23 lata. Od zawsze interesowałem się informatyką i wszystkim co z nią związane. Mam 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu serwerów Minecraft, zaś w 2011 roku stworzyłem swój pierwszy serwer Minecraft o nazwie CraftersX. W późniejszym czasie byłem twórcą EmpireX, NCraft, ClassicSurv i ExploreSurv. Obecnie prowadzę serwer CubeSurv. Miałem także epizody jako redaktor blogów Minecraftowych oraz jestem obecnie współwłaścicielem bloga Minecraftowego.

Kontakt: [email protected] i https://discord.gg/5bCFRM2