[MiniYoutuber/Youtuber] Poszukiwany Youtuber do serwera CubeSurv

• Nazwa i opis projektu/serwera:

CubeSurv to serwer inspirowany kwadratową masakrą dostępny dla każdego, kto zapisze się na Whitelistę! Znajdziesz tu wszystko to co znasz z kwadratowej masakry oraz wiele więcej! Jest to pokojowy survival z borderem 1500x1500 do spokojnej i miłej rozgrywki samemu lub ze znajomymi. Uważaj jednak na promieniowanie w strefie radiacji, bez płynu lugola tam nie przeżyjesz! Serwer współpracuje z siecią Boxcraft i wejście przez niego jest przez Lobby.

Oczekuję:

• Dyspozycyjności.
    • Chęci do nagrywania filmów z serwera
    • W przypadku MiniYoutubera: Od 30 do 500 subów
    • W przypadku Youtubera: Od 500 subów wzwyż
    • Aktywnych subskrybentów
    • Głosu po mutacji
    • Posiadania jakichkolwiek filmów na kanale

Oferuję: Jesteśmy małym projektem utrzymującym się tylko i wyłącznie z dotacji, zatem wynagrodzimy twoje nagrywanie Strefą Youtubera na Discordzie, rangą MiniYoutuber lub Youtuber na serwerze Discord i Minecraft. Jako youtuber będziesz także reklamowany w BossBarze na serwerze CubeSurv, a także dołączysz na tablicę sław przy spawnie, którą wkrótce zbuduję! :)

O mnie: Mam na imię Sebastian i mam obecnie 23 lata. Od zawsze interesowałem się informatyką i wszystkim co z nią związane. Mam 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu serwerów Minecraft, zaś w 2011 roku stworzyłem swój pierwszy serwer Minecraft o nazwie CraftersX. W późniejszym czasie byłem twórcą EmpireX, NCraft, ClassicSurv i ExploreSurv. Obecnie prowadzę serwer CubeSurv i współpracuję z siecią serwerów Boxcraft. Miałem także epizody jako redaktor blogów Minecraftowych, a także prowadziłem z powodzeniem swojego bloga Minecraftowego.

Kontakt: [email protected] i https://discord.gg/5bCFRM2