[1.15.2-1.16.1] CubeSurv.pl - Serwer Minecraft Survival

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
 • ugNYkkq.png


  CubeSurv.pl to typowy Survival, tyle że z Whitelistą. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 6000x6000 (Liczony wraz ze strefą radiacji). Aby do nas dołączyć wystarczy udać się na stronę https://cubesurv.pl/wl, napisać podanie za pomocą wybranej przez Siebie formy (Messenger lub Discord) i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Posiadamy strefę radiacji, levelowanie smoka, własne craftingi, wymieniarki, plugin brewery, prace, sklepy, plecaki (W formie otwieranych shulkerów w ręce) i parę innych bajerów, które urozmaicają rozgrywkę.


  Serwer nie posiada możliwości zabezpieczenia terenu gracza. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy/ukradnie, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla przywracana do stanu pierwotnego. Zwrot itemów w przypadku kradzieży przez któregoś gracza także jest szybki i bezproblemowy.


  fYHmHn9.png


  Adres: cubesurv.pl


  Wersja: 1.15.2 - 1.16.1

  NonPremium: Tak


  PvP: Tak (Można je jednak wyłączyć komendą /pvp)


  Poziom Trudności: Trudny

  Strona: https://cubesurv.pl


  Discord: https://cubesurv.pl/discord


  8U5NlMn.png


  Zapisy na Whitelist są prowadzone na https://cubesurv.pl/wl lub w tym temacie według wzoru:


  Nick: <twój nick w minecraft>

  Co lubisz robić w Minecraft i co chciałbyś bądź chciałabyś zrealizować ze swoich pomysłów na naszym serwerze? <treść>

  Co dostajesz na start i czy serwer posiada działki? <treść>


  UWAGA: Po dodaniu na Whitelist należy zarejestrować się na serwerze do 48h!


  Krótkie podania nie będą akceptowane!:)


  J7vEnSp.png


  L68ZvH6.jpg


  OPnlPXY.jpg


  dZck3kz.jpg


  3rrZGxU.png

 • XANT3R

  Zmiana tytułu wątku z “[1.14.4] Boxcraft CubeSurv” na “[1.14.4] Boxcraft CubeSurv - Serwer inspirowany kwadratową masakrą”.
 • XANT3R

  Zmiana tytułu wątku z “[1.14.4] Boxcraft CubeSurv - Serwer inspirowany kwadratową masakrą” na “[1.14.4] CubeSurv.pl - Serwer inspirowany kwadratową masakrą”.
 • XANT3R

  Zmiana tytułu wątku z “[1.14.4] CubeSurv.pl - Serwer inspirowany kwadratową masakrą” na “[1.14 - 1.15.2] CubeSurv.pl - Serwer inspirowany kwadratową masakrą”.
 • XANT3R

  Zmiana tytułu wątku z “[1.14 - 1.15.2] CubeSurv.pl - Serwer inspirowany kwadratową masakrą” na “[1.15.2] CubeSurv.pl - Serwer Minecraft Survival”.
 • Refresh.


  Na serwerze zaszło wiele ciekawych zmian. Jedną z nich jest Centrum Handlowe:


  unknown.png?width=474&height=475  Oprócz tego dodałem plugin CraftBook dodający masę nowych mechanizmów (https://wiki.cubesurv.pl/index…ok_-_Dodatkowe_mechanizmy) oraz nową mapę 3D pod adresem https://cubesurv.pl/mapa/3d/ (W chwili pisania tej wiadomości mapa jeszcze się generuje, ale powinna być wygenerowana w całości za jakieś 3-4 godziny).


  Zapraszam wszystkich serdecznie na serwer. Jednocześnie chciałbym poinformować, że 31 maja 2020 roku wycofujemy wsparcie dla wersji 1.14.4. Od tego dnia serwer będzie działać od wersji 1.15.2 do Snapshotów.

 • XANT3R

  Zmiana tytułu wątku z “[1.15.2] CubeSurv.pl - Serwer Minecraft Survival” na “[1.15.2-1.16.1] CubeSurv.pl - Serwer Minecraft Survival”.
 • Dodano plugin Brewery (Zostań piwowarem na serwerze!) i zwiększono border z 4500 do 6000! Oprócz tego dodano edytor armorstandów dla każdego gracza (Wystarczy posiadać krzesiwo i kliknąć nim, by otworzyć menu edycji). Dodano także możliwość wejścia z wersji 1.16.1! Serdecznie zapraszam na serwer! :)