ChatMod - wniosek do rozpatrzenia

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
  • MtWngcY.pngbkkogg9.png

~ Witam/Hejka/Eluwina jesieniary ~

Jestem Ola aka Yitee, mam 18 lat i lubię kotki. Jako prawdziwy human nie z wyboru całkiem dobrze posługuję się językiem polskim.

Moja miłość do minecrafta jest na tyle głęboka, że gdyby nie fakt, że wydałam resztę pieniędzy na orzeczenie sanepidowskie (drogie kurwy), to w tym momencie wróciłabym do domu z wytatuowaną pszczółką minecraftową. Gram od 2010/11, nie jestem pewna dokładnie. Mogę się przydać również jako grafik. Rysuję, maluję, tworzę digitalowo, mam jakieś wyczucie estetyki, co może się przydać, np. przy samym re-designie forum. Również często gram, często jestem na serwerze. Komendy znam. Jedyny minus w sumie, to to, że gram krótko (mmm niecały tydzień). Jednak jestem w miarę ogarnięta, więc chyba nadrabiam.

Co o mnie, to tak jak wspomniałam rysuję. Ostatnio głównie maluję obrazy. Poza tym potrafię haftować (wyszywanie, nie rzyganie), szyć, tatuować (mam własną maszynkę), swego czasu robiłam ludziom kolczyki (sterylnie wszystko, żadnego januszowania), trochę rzeźbić i gotować. Uwielbiam Sailor Moon, słabe horrory i herbatę z chili. Mam też zdjęcia ładnych kotków . (np mojego, bo to puchaty grubas hihi)

Niestety w moim zadupiu nie ma czegoś takiego jak "tramwaj", więc Artur nie przewiezie tu krzesła, najwyżej utopi się w bagnie/Bałtyku

cDr5sjp.png

pixelarty użyte tutaj w celach estetycznych nie są mojego autorstwa

(polubicie mnie obiecuje uwu)

• artur

Zamknięto wątek.