Poszukuje ludzi którzy planują stworzyć swój serwer minecraft.

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
 • Witam, mam na imię Jakub mam 19 lat oraz zajmuję się programowaniem w językach takich jak: java, c++ ,php. Programowaniem zajmuję się prawie 10lat.


  Więc napisanie jakiejkolwiek wtyczki pod bungeecord/bukkit nie jest dla mnie żadnym problemem. Proszę o przeczytanie całego postu aby uniknąć pisania durnych komentarzy.
  Przejdźmy więc do sedna, poszukuję ludzi którzy planują stworzyć własny serwer minecraft z wieloma trybami. Najlepiej aby były to tryby których jest mało np.: GoldRush(hiplay.pl), DTM, UHC, ChestPVP i wiele innych (No ale oczywiście wszystko zależy od was). Więc oferuję: napisanie pluginu na każdy tryb, instalacja serwera na vps/dedyku i jego konfiguracja, stworzenie aplikacji na androida lub pc w języku java oraz stworzenie strony internetowej z itemshopem itd.


  Tworzyć serwer będę za darmo lecz w niedalekiej przyszłości gdy serwer wypali będę chciał swój miesięczny procent za jego stworzenie (tutaj już wszystko obgadamy w wiadomości prywatnej). W zamian oczekuję od współpracownika(głównego właściciela serwera) ukończonych lat 18 aby założyć działalność, zaangażowania i przede wszystkim rozumu.


  I to chyba na tyle dziękuję wszystkim za uwagę.
  Kontakt:


  e-mail: [email protected]


  discord: ☆ѕρє¢тяυмz☆#3167