Odwołanie lLe0o0

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • Nick: lLe0o0

Powód mute'a/bana: Nie spodobałem się adminowi zresztą powód mamy tutaj bardzo ładnie i wulgarnie podany przez niespełnionego ambitnie admina :) (screnshoot)

adminna6p_qaephqh.png

Opis sytuacji: WPIS Z LOGÓW

[20:39:35] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] iDxrkFreeze zostal zbanowany przez Arnaksio za spam msg. Wygasa: 4 Hours

[20:39:45] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » kaaroll99 » czemuż xddd

[20:39:56] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » Arnaksio » przewin do gory

[20:39:59] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » Arnaksio » spamowal na msg

[20:40:03] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » Arnaksio » a XD

[20:40:05] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » Arnaksio » nvm

[20:40:06] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » lLe0o0 » ban za nic !

[20:40:19] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » Arnaksio » Zachecam do przeczytania regulaminu

[20:40:30] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » piotrooYT » hello :)

[20:40:31] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » lLe0o0 » i tak nikt nei przeczyta lol

[20:40:35] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » jw123444111 » siema hacker

[20:40:38] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » begla » czm

[20:40:38] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » stefcioburczymuh » jak naprawiac elytre

[20:40:39] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » X666pl » begla 15k

[20:40:40] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » iahdubasud » siema piotro

[20:40:40] [Client thread/INFO] [net.minecraft.client.gui.GuiNewChat]: [CHAT] » piotrooYT » ?

Teraz wyjaśniając Admin Arnaksio zbanował gracza za "spamienie na msg" nie wiem czy to prawda że spamował czy nie ale po dalszej konwersacji wysnułem wniosek że ban był bezpodstawny chodzi mi tutaj o zdania "czemuż","spamował na msg", po czym admin napisał "a XD" co skłoniło mnie do myślenia że się pomylił i dał bana za nic co napisałem na czacie.Admin odpisał mi abym przeczytał regulamin (jakbym nie wiedział że za spam jest ban lol) na co odpowiedziałem że i tak nikt nie przeczyta.Przy czym zaznaczam iż napisałem że nikt nie przeczyta a nie jak to admin założył iż ja sam nie przeczytałem(z regulaminem zapoznałem się już na początku mojej gry na serwerze) krótko po tej wypowiedzi dostałem bana
    Długość kary:

4h
    Dlaczego chcesz unbana/unmute'a:

Szczerze mówiąc to nie chodzi o to że dostałem bana,chodzi o to w jaki sposób.Nie odwoływał bym się gdyby admin zachował choć krztę kultury i szacunku do gracza.Ban jest bezpodstawny wulgarny i obraża mnie oraz źle świadczy o administracji serwera.

Coś od siebie:

Admin źle mnie zrozumiał i nie mam o to pretensji jednak takie wyzwiska to za przeproszeniem niech zostawi dla swoich ziomeczków z 7 klasy.Pokazuje swoją postawą zero profesjonalizmu jak i źle reprezentuje serwer oraz administracje.Wnoszę i nalegam o konsekwencje choćby minimalne dla owego admina.Zresztą z tego co widzę w skargach to nie pierwszy taki wybryk ze strony niedołężnego administratora

PS Jeśli o we wyzwiska/hejt z mojej strony na admina jest nie na miejscu to bardzo przepraszam jednak w przypadku gdy jest się atakowanym,fizycznie czy tak jak moim przypadku werbalnie to instynktownie człowiek zaczyna się bronić tak samo.Skoro mnie obrażono to zwracam to samo.Jeśli przesadziłem to przepraszam lecz było to podyktowane złością zaistniałą sytuacją :)