Podanie na ChatMod made by lLe0o0

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • decorative-600-2.jpg

Mój nick:

lLe0o0

17 lat

Dlaczego powinienem otrzymać rangę?:

Z wieloletnich starań i udziałach w przeróżnych projektach,ludzie zaczęli postrzegać mnie jako osobę godną powierzenia ważnych obowiązków.Są pewni ,że wykonam je tak jak należy oraz ,że ich nie zawiodę.Jak dotąd mi się udaje.

W grach nie jest inaczej niż w rzeczywistości,dla wielu może się to wydawać dziwne i niezrozumiałe ,ale starania jakie wkładam w grę lub w projekt nigdy się nie różnią,ZAWSZE daje z siebie wszystko.

Trafiając na ten serwer nie uwierzyłbym ,iż aż tak go polubię.Grając na serwerze odczuwam wiele radości,czemu więc nie mógł bym pomóc mu stać się jeszcze lepszym.

Przez długi czas zastanawiałem się czy w ogóle powinienem próbować swoich sił jako ChatMod.

Jednak Thomas Edison kiedyś rzekł:

"Naszą największą słabością jest poddawanie się.Najlepszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu jeden,następny raz."

Po chwilowej zadumie postanowiłem,że również spróbuję w końcu nic nie stracę a mogę tylko zyskać.

Opisz siebie:

Nazywam się Marcin.Już od dwóch lat uparcie próbuje swoich sił w informatyce.Uczę się dobrze ,choć nie zawsze tak było.Dbać o naukę zacząłem dopiero po opuszczeniu gimnazjum.To wtedy zapaliła się lampka alarmująca mnie o coraz to bliższej dorosłości.Jestem osobą spokojną i zamkniętą w sobie.Nie lubię nadmiernej uwagi .Pisanie o sobie to dla mnie jak tortura.Czuje się strasznie narcystycznie i...dziwnie.Jak tylko mogę to unikam mówienia o sobie.Jeśli jednak dochodzi do takiej sytuacji to zazwyczaj przekręcam to w sarkazm,jest to dla mnie bardzo charakterystyczne.Trenowałem siatkówkę ,choć wolę piłkę nożną.Wciąż jednak moim ulubieńcem jest komputer i ogrom możliwości jakie można nim dokonać.Mam nadzieję ,że poznam tutaj wspaniałych ludzi ,ba już wielu poznałem ,mogę tylko liczyć na więcej i coraz więcej takich osób.

Dodatkowe informacje:

Pełniłem już wiele funkcji zarówno na forum ,jak i na serwerze.Miałem okazję być adminem na kilku serwerach sześciennego świata ,jak i moderatorem na forum.Żadna z tych funkcji nie sprawiła mi większych problemów, lecz przeciwnie,po każdej kolejnej czułem się coraz lepszy w tym co robię.

Tajne hasło rekrutacyjne "Ucraft po 22 jest dziwny"

Z poważaniem lLe0o0

• artur

Zamknięto wątek.