Rekrutacja na coś, bo w sumie nie wiem na co mnie przyjmiecie, ale tak.

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
 • Cytuj

  a na drzewach zamiast liści

  bendo wisieć

  komuniści

  ~Artur9010


  1. Nick w grze: Kebab81
  2. Wiek: 17 i o 17 za dużo.
  3. Doświadczenie: Administrator i naczelny błazen na serwerze ucraft, moderator po znajomości na serwerze kolegi.
  4. Napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Janek z Gułagu i mam znajomych w przeciwieństwie do niektórych administratorów. Nie żebym ich wyzywał czy coś, ale no wiecie, ten KeffirekMB.
  Jak zapewne wiecie, uczę się w informatyku i jestem polonistą od siedmiu boleści, ale wiem, że przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji, więc to już coś. Jeśli chodzi o inne przedmioty niż nasz narodowy język, uczę się całkiem średnio - na trójki, może czwórki - ale najważniejsze jest to że zdaję. Jestem w miarę ogarnięty i jeśli mi się coś powierzy, to to zrobię, niekoniecznie szybko i niekoniecznie dobrze (tu chciałbym pozdrowić swoją mamę, bo zostawiłem robotę na ostatnią chwilę i jechała dla mnie po klej do Cerfura po 19), ale przynajmniej będę się względnie starać. A teraz random facts check: Kiedyś kolekcjonowałem hot wheelsy, teraz kolekcjonuję gry na steamie i sprzedałbym za nie swoje dziewictwo osobie, która nie uważa ketchupu Fanexa za jedyny prawilny. Kiedyś lubiłem budować z lego, więc moja miłość do kanciastych przedmiotów i gier jest we mnie dość mocno zakorzeniona. Jeśli jeszcze mówimy o grach, lubię grać w piłkarzyki i ping ponga, mimo iż nie trenowałem nigdy piłki nożnej i tenisa. Właściwie to niczego nie trenowałem. Ostatnio dostałem nową kołdrę, bo stara była przykrótka i nie mogłem sobie w niej zawinąć stóp, żeby potwory mnie nie zjadły. Mówiąc o potworach, nie sposób wspomnieć, że Polacy w LoLu mnie strasznie irytują, co prowadzi nas do faktu, że nie jestem spokojnym człowiekiem jak na kebaba. Thanks for coming to my Ted Talk.

  5. Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście, "Ucraft po 22 jest dziwny"

  6. Linki:

  7."Dlaczego Ty?": Jestem w miarę odpowiedzialnym nastolatkiem, który chce wrócić do grupy swoich dobrych znajomych i poczuć się dla kogoś ważny w odmętach tego szarego i nudnego życia.
  8. Staż na serwerze: Policzyć go można na palcach obu rąk, pod warunkiem posiadania wszystkich palców - 10 miesięcy
  9. Randomowy, motywujący cytat: ''Z jednej strony bym wyjebał kebaba/ bo jest idiotą/ a z drugiej go lubię" ~Artur9010

 • Dobry wieczór, mamy wolny etat sprzątaczki od połowy lutego. Proszę o informację czy jest Pan zainteresowany.


  Pozdrawiam, dział HR uCraft.pl

  Zachodzące słońce reprezentuje śmierć.

 • Witam,
  Jestem zainsteresowany, ale musi mi Pan odpowiedzieć na pare pytań:
  -Czy na obecnym stanowisku nie ma benefitów?

  -Opiekę medyczną sam sobie opłacam?
  -Czy dostanę miejsce parkingowe na swoją miotłę?
  -A i czy miotłę mam sobie samemu sprawić?

  -Czy dostanę na start jakąś kanciapę, czy muszę ją sobie samemu zbudować z płyty biurowej?
  -I ostatnie pytanie, czy będę codziennie rano dostawał kopa w dupę od przełożonego w celu polepszenia mojej efektywności?
  Pozdrawiam, Jan.

 • Ja z kolei jestem na nie. Losowe bany dla czlonkow administracji w momencie kiedy pilnuja co sie dzieje skreslily Cie w moich oczach jako 'w miare odpowiedzialnego'. Tak samo banowanie uzytkownikow na zyczenie. Moze i fajnie sie rozmawialo od czasu do czasu ale nie zmienia to faktu, ze Twoje zachowanie jest karygodne.

 • -Czy na obecnym stanowisku nie ma benefitów?

  Nie ma.  -Opiekę medyczną sam sobie opłacam?

  Sam  -Czy dostanę miejsce parkingowe na swoją miotłę?

  I tak nie mamy biura, parkuj gdzie chcesz.  -A i czy miotłę mam sobie samemu sprawić?

  Tak  -Czy dostanę na start jakąś kanciapę, czy muszę ją sobie samemu zbudować z płyty biurowej?

  Leć po płytę  -I ostatnie pytanie, czy będę codziennie rano dostawał kopa w dupę od przełożonego w celu polepszenia mojej efektywności?

  Pracujesz zdalnie, zdalnie Cię nie kopne :C

  Zachodzące słońce reprezentuje śmierć.

 • Ja z kolei jestem na nie. Losowe bany dla czlonkow administracji w momencie kiedy pilnuja co sie dzieje skreslily Cie w moich oczach jako 'w miare odpowiedzialnego'. Tak samo banowanie uzytkownikow na zyczenie. Moze i fajnie sie rozmawialo od czasu do czasu ale nie zmienia to faktu, ze Twoje zachowanie jest karygodne.

  Karygodnych jest wiele rzeczy, wydajesz się wybierać tylko szczegóły z zachowań ludzi, tak żeby popierały Twoją teorię, Twoje zdanie, nie patrząc na całokształt. Podobnie było w sytuacji, gdy szukałeś budowniczych. To skreśla Cię w moich oczach, jeśli się tak bawimy.
  Pełen profesjonalizm, prawda?
  Nie no, ale tak na serio. Znamy Kebcia już z 10 miesięcy, "losowe bany" to naprawdę nic, jeśli może pracować się z tak kreatywną i miłą osobą, z którą można przy okazji sobie poszmieszkować i nie obraża się o jedno złe słowo, lub "nieodpowiedni czyn" skierowany w czyjąś stronę.

 • Arnaksio

  Zamknięto wątek.