Odwołanie od bana

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • Nick: begla and beglaV2

Powód mute'a/bana: spam msg. Nie to nie za to ban był a mute za nie słuchanie się administracji.

Opis sytuacji:nie słuchanie się administracji to od kiedy np mod/chat od jest częścią administracji

Długość kary:12hours

Dlaczego chcesz unbana/unmute'a: bo kurwa mam wyjebane w kogoś rozkazy i kto to kurwa wymyślił żeby dawać bany/muty za niesłuchanię się administracji

Coś od siebie jebać stare baby i chuj nic dodać nic ująć

• Gracz ma obowiązek wykonywać polecenia Administratora.

No to np jak by jakiś admin napisał np begla dawaj 1m albo 2 staki bloków diaxów bo dostaniesz bana/Muta.............

To co mam zrobić w tej sytuacji jak muszę wykonywać polecenia Administratora więc zmieńcie to w regulaminie...

• BYŁ to ban za spam na msg. Na początku dostałeś muta na godzine (o ile kojarze) - podkreślam godzinę, to chyba nie jest tak dużo prawda? - ale potem stwierdziłeś, że wejdziesz na drugie konto i bedziesz pisac "Karol włącz msg" to dostałeś muta na drugim koncie. Potem zaczales spamic na msg do swojego konta "karol włącz msg" to Cie zbanowalismy
    ~Lohengrin, pozdrawiam.
    Edit 1:
    Pierwszy mute był za niesłuchanie poleceń administracji, grzecznie Cie poprosiłam, żebyś sie wyrażał, jak napisałeś wiadomosci o treści "KURWA" odpowiedziałeś nie, to Karol Cię zmutował.

• Z jakiej okazji Administrator miałyby prosić gracza o 1M$. To bardziej tyczy się chatu i sytuacji typu "przesuń sie, bo przeszkadzasz". Po tym jak pisałeś "KURWA" i spamiłeś na msg sam do siebie "kaarol włącz msg na chwile" Lohengrinn prosił cię, żebyś się zachowywał, a ty odpisałeś mu "nie". To jest brak kultury i tyle. A tym odwołaniem pokazałeś ten brak jeszcze bardziej.

• Arnaksio

Zamknięto wątek.