[1.15.2][Survival] PROJECTSURVIVAL

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org • Co cechuje serwer?


  Otóż jest to klasyczny survival z możliwością tworzenia przez graczy działek, na których wszystkie budowle, przedmioty będą całkowicie bezpieczne (odpowiada za to komenda /land).

  Serwer był tworzony początkowo z myślą o grze dla znajomych/przyjaciół - grało nas sporo - około 20, ale niestety wszystko ma swój początek i koniec, więc po około roku grania każdy z nas zmienił grę. Wpadłem na pomysł stworzenia serwera publicznego na tych samych zasadach - ClassicSurvival z dodatkiem działek. Żadnych dropów, udogodnień - czysta zabawa jak na singlu z tym, że na serwerze stworzyłem mini sklep + skup żeby ekonomia i handel pomiędzy graczami trochę kwitł. W skupie jak i w sklepie są tylko podstawowe przedmioty (skup: m.in. przedmioty rolnicze, górnicze) (sklep: m.in. elytra, beacon - ciężko dostępne przedmioty).

  Więcej na temat serwera napiszę poniżej w bardziej przejrzystych podpunktach.


  Informacje o serwerze:


  IP: projectsurvival.csrv.pl (w przyszłości planuję większe nakłady finansowe oraz wykupienie profesjonalnego hostingu wraz z domeną)

  Wersja: 1.15.2 (będzie aktualizowana za każdym razem, gdy wyjdzie nowa wersja ? )

  Tryb: Survival + działki


  Informacje v2:


  * brak modów, dziwnych skryptów i innych niszczących survival (np. drop ze stone)

  * czysty klasycyzm z odrobiną urozmaicenia w postaci działek

  * sklep i skup z podstawowymi przedmiotami, aby nakręcić ekonomię

  * dość ważne komendy:

     - /pomoc - najważniejsza z komend jeżeli nie zna się serwera :)

    - /land - gui z menu działki

    - /rynek - gui z rynkiem (handel pomiedzy graczami)

     - /wystaw - komenda powiązana z rynkiem


  Serwer tworzyłem sam kilka dni mając już bazę i doświadczenie z poprzednich swoich serwerów. Rekordowo na moim serwerze w przeszłości grało 54 osoby, może kiedyś uda mi się pobić ten wynik - kto wie... Wiem, że takich serwerów przewija się sporo, ale ten wyróżnia świetny (jak myślę) właściciel, który robi serwer z pasji do tej gry, nie w celu zarobkowym. Owszem VIP będzie, ale nie na zasadzie PAY2WIN - forma wsparcia serwera.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do odwiedzin serwera projectsurvival.ench.pl oraz tworzenia gospodarki, klimatu oraz własnych kaprysów ;)


  Start przewiduję na czwartek tj. 20.02.2020 o godzinie 18.30 ( godzina może ulec zmianie - dodaj sobie IP serwera i zerkij czasem na MOTD)

  Myślę, że widzimy się na starcie ? Wszystkiego dobrego!