Rekrutacja na ChatModa

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • Imię: Mateusz

nick: plyzoo

lat: 13

Coś o sobie: Witam, jak juz napisałem mam na imię Mateusz, chodzę do szóstej klasy. Lubię uprawiać sport. Ostatnio nie uczęszczałem na serwerze, ale ostatnio zrobiłem wszystkie ważne rzeczy które miałem do roboty (testy, sprzątanie po remoncie domu, a teraz odrabianie lekcji w domu). Znam cały regulamin serwera, znam sporo graczy na serwerze i lubię pomagać innym. Nie piszę podania na ChatModa, ponieważ ostatnio mi nie wychodziło. Na serwie mam nadzieje że gram dość długo, aby dostać rangę.

Tajne hasło rekrutacyjne: „Koniec rang bez podań i chuj”

Serdecznie pozdrawiam plyzoo

• Podanie na ChatModa

Cześć mam na imię Bartosz :D Część ekipy na pewno mnie pamięta z kilku edycji jak i testów serwera. Miałem 2-krotnie rangę ChatModa i raz Moda. Na czas bliżej nie określony będę spędzać sporo czasu na tym serwerze. Na karku mam 21 wiosen. Pracujący w dziale kontroli personelu więc myślę że nawet w temacie. Pracę mi zamknęli z powodu kwarantanny, no trudno mam nadzieje że nie stracę mieszkania. Oczekiwanie na powrót do pracy mogę umilić sobie grając na wyspie ze znajomymi, a przy okazji popilnować lud uCrafta pod katem ortografii, spamu czy niechcianych wiadomości. Grywam w godzinach 16-06. (Tak śpię w dzień) Dziękuje za wysłuchanie itp. Do zobaczenia na serwerze :D

• Kaaroll99

Zamknięto wątek.