Rekrutacja na ChatModa/Helpera

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • Witam

Nazywam się Patryk, chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Mam 12 lat, rocznikowo 13 lat. Mój nick to Ruzii. Większość ekipy uCrafta na pewno mnie zna.

Gram na uCrafcie od bardzo dawna, jednak z kilkoma przerwami. Na serwer wchodzę, kiedy tylko mogę, a przecież teraz jest #zostanwdomu.
    Interesuję się m.in. komputerami, programistyką, ale też gram w minecrafta. Bardzo dużo gram w minecrafta... Mam bardzo dobre stopnie w szkolę, najlepszy jestem z polskiego, matematyki oraz z informatyki. Jestem jak na mój wiek bardzo dobry z ortografii. Lubię, jak na czacie nie ma bałaganu, a (co się na szczęście zdarza już coraz rzadziej) jak nie ma powiedzmy moda, to nikt nie może dać mute czy coś w tym rodzaju.

Miałem już moda oraz chatmoda na tym serwerze, jednakże dwa razy dostałem nieszczęsnego degrada. Mam nadziej, że teraz wywiąże się z moich obowiązków jeszcze lepiej, niż w poprzednich dwóch przypadkach.

Bardzo tajne hasło rekrutacyjne: "Koniec rang bez podań, kropka".

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swej ekipy.

Pozdrawiam

Ruzii

• Neutral

Często robisz przerwy, źle to wróży o twojej aktywności.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

d42ghaz-413fa4af-b441-49fe-9d8d-40c0cad8bf02.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdmYmYxMjAxLTkyOTgtNGJkZS1hZDEyLTZiNTZlOGE5OWVmOFwvZDQyZ2hhei00MTNmYTRhZi1iNDQxLTQ5ZmUtOWQ4ZC00MGMwY2FkOGJmMDIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.aXyp6ZiW9GGAqmlF6yMBJalsJxNHSt_shtQw_wIe_IY

• LGNN

Zamknięto wątek.