Rekrutacja na ChatModa/Helpera

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
uCraft to teraz KiwiMc.pl
  • Witam

Nazywam się Patryk, chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Mam 12 lat, rocznikowo 13 lat. Mój nick to Ruzii. Większość ekipy uCrafta na pewno mnie zna.

Gram na uCrafcie od bardzo dawna, jednak z kilkoma przerwami. Na serwer wchodzę, kiedy tylko mogę, a przecież teraz jest #zostanwdomu.
    Interesuję się m.in. komputerami, programistyką, ale też gram w minecrafta. Bardzo dużo gram w minecrafta... Mam bardzo dobre stopnie w szkolę, najlepszy jestem z polskiego, matematyki oraz z informatyki. Jestem jak na mój wiek bardzo dobry z ortografii. Lubię, jak na czacie nie ma bałaganu, a (co się na szczęście zdarza już coraz rzadziej) jak nie ma powiedzmy moda, to nikt nie może dać mute czy coś w tym rodzaju.

Miałem już moda oraz chatmoda na tym serwerze, jednakże dwa razy dostałem nieszczęsnego degrada. Mam nadziej, że teraz wywiąże się z moich obowiązków jeszcze lepiej, niż w poprzednich dwóch przypadkach.

Bardzo tajne hasło rekrutacyjne: "Koniec rang bez podań, kropka".

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swej ekipy.

Pozdrawiam

Ruzii

• > Podważanie autorytetu Administracji w rozmowach na serwerze
    > Pytanie graczy w rozmowach prywatnych o ip konkurecyjnych serwerow
    > losowe przerwy w grze bez podania przyczyn do administracji

Podanie odrzucone, zamykam.

• LGNN

Zamknięto wątek.