Rekrutacja na ChatModa/Helpera

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
uCraft to teraz KiwiMc.pl
  • Witam ponownie.

Cześć chłopaki i dziewczyny z tej strony _Avio_ piszę to podanie po raz drugi ponieważ pierwsze zostało odrzucone z powodu mojego błędu.

Tak jak pisałem w poprzednim podaniu gram na uCraft'cie około dwa lata, byłem wcześniej już moderatorem co powoduje, że ogarniam komendy do których miałbym dostęp, w miarę moich możliwości pomagam administracji i graczom na czacie oraz spełniam wszystkie wymagania.

Tajne hasło rekrutacyjne – „Koniec rang bez podań, kropka”

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam _Avio_

• Ok, będę szczery, to podanie jest t r a g i c z n e.
    Nie dowiadujemy się o tobie nic z tego podania, oprócz tego, że byłeś moderatorem i przeczytałeś regulamin.
    Podanie jest źle sformatowane (PO CO TO WYCENTROWANIE JA SIE PYTAM), oraz średnio nas obchodzi czy piszesz pierwsze, drugie, czy piąte (dopóki nimi nie spamisz) podanie i powód odrzucenia poprzedniego podania.
    Z tego co widzę to zawarłeś podstawowe informacje w poprzednim podaniu, ale jak już je podałeś tam, to tutaj też powinieneś je podać.

podsumowując, jestem na nie, mimo, że jesteś ogarnięty w miarę.

• Arnaksio

Zamknięto wątek.