Podanie o Helpera

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://pl.minecraft-list.org
Forum zostało zamknięte.
Konta wszystkich użytkowników zostały usunięte, rejestracja nie jest już możliwa.

Jeżeli chciałbyś usunąć jakiś temat/post swojego autorstwa, zgłoś go przyciskiem dostępnym pod nim.
  • Witam,

co prawda, pisałam już podanie na Helpera. Jednak dwie osoby (administracja) przypomniały mi, że zapomniałam o istotnej rzeczy. Oczywiście domyślam się, że jest to tajne hasło rekrutacyjne-Jahumen król. Wiadomo, jestem tylko człowiekiem, mogłam o tym zapomnieć. Jeszcze raz przeczytałam BARDZO DOKŁADNIE regulamin. Przyznam się, że wcześniej przeleciałam go szybko oczami, jednak znam ,,podstawowe,, zasady większości serwerów, i do nich się dostosowałam. Naprawdę zależy mi na tej randze, i szczerze lubię pomagać innym. Myślę, że zrozumiecie mnie. A tak dla przypomnienia, wklejam tu kopię poprzedniego podania:

Nazywam się Roksana, a mój nick w grze to roksmarigosk. Mam 12 lat. Na serwerze uCraft.pl gram od trzech edycji, czyli około kilka lat. Mimo iż jest to ,,zwykły,, sklyblock, przyciągnął on bliżej moją uwagę. Początkowa wyspa jest bardzo ładnie zbudowana, administracja jest miła i uprzejma. Cały serwer jest ogólnie bardzo ładnie rozbudowany i zadbany.

Głównie gram o godzinach wieczornych. Dziennie mogę poświęcić na serwer od dwóch do czterech godzin. To też zależy od dnia i sytuacji. Jeśli chodzi o komendy, zapoznałam się z nimi na różnych stronach internetowych. Mam całkiem dobrą pamięć, więc większość z nich zapamiętałam. Jednak nawet jak zdobędę stanowisko Helpera, (a mam nadzieję, że tak będzie) to będę bardziej przyswajać te komendy. W Minecrafta gram dosłownie od dziecka. Najpierw były to początkowe rozgrywki na konsoli. Później dostałam swojego pierwszego laptopa. I właśnie uCraft.pl był moim pierwszym serwerem na jakim grałam. Nigdy nie byłam w administracji, na żadnym serwerze. Jest to moje pierwsze podanie tego typu.

Jestem naprawdę ogarniętą osobą. Moim celem w roli Helpera byłoby wyciszanie graczy za np. flood, spam i wyzywanie innych graczy. Znam dobrze regulamin serwera, czytałam go kilka razy. Gdyby gracze zadawali jakieś pytania, typu : ,, Czy w sklepie można kupić...?,, zawsze bym na nie odpowiadała. Oczywiście wtedy, gdy będę znać odpowiedź. Z resztą teraz, jako zwykły gracz tez staram się pomagać innym. Mam nadzieję że zdobędę stanowisko Helpera.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczoru.

• Kaaroll99

Zamknięto wątek.