[Zapowiedź][1.12.2] [BEDWARS] Hazmangio

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org
  • 1 EDYCJA CAŁKOWICIE POLSKIEGO SERWERA BEDWARS MINECRAFT

Mapa z ciekawymi lokacjami, npc's i innymi smaczkami dodanymi przeze mnie i mojego kolegę.
    Przedmiot GadgetsMenu dodaje ciekawe urozmaicenia pozwalające na np ( Przywołanie pet'a, czy wywołanie jakiejś emocji około 300 gadżetów).

Plugin Bedwars został w całości przetłumaczony na język Polski oraz został dodany przedmiot umożliwiający wydawanie komend.

Na serwerze występuje drop żelaza złota diamentów emeraldów

Ponadto na serwerze znajdują się różne tryby takie jak zwiększony drop złota i żelaza lub respawn emeraldów w bazach oraz wiele innych

Powyżej Spawn

A teraz krótko o Projekcie Hazmangio

Projekt Hazmangio jest projektem tworzonym przeze mnie i mojego kolegę od dosyć długiego czasu. Ten itensywny okres pozwolił nam na stworzenie polskiego serwera Bedwars z niesamowitymi dodatkami.

Prace nad serwerem cały czas trwają, będziemy informować o nowościach wprowadzonych na serwer na bieżąco.

Za pare dni odbędą się BetaTesty, więc zapraszamy chętnych bardzo serdecznie, proszę o zgłoszenia w komentarzach

Start Serwera: 15.05.2020 18:00

IP zostanie podane w następnym tygodniu