Posty dodane przez SebxteR

Ruszyliśmy z lista serwerów Minecraft, szukasz serwera lub chcesz dodać swój? Wbijaj https://minecraft-list.org

  fldn95e5kkcmd0fzg.jpg


  IP: polishlife.pl

  "Publiczny serwer RolePlay"


  3 Marca 2019 roku została zakończona beta serwera PolishLife 4 przez prawie rok decydowania i planowania podjęliśmy decyzję o stworzeniu piątej odsłony serwera PolishLife, tym razem stawiamy na nowe mechaniki i wiele ciekawych zastosowań, które wraz z czasem będziemy wam przedstawiać. Piąta edycja nie będzie jak dotychczas trybem RealLife, tylko zmieniamy rozgrywkę na RolePlay, czyli tutaj każdy odgrywa swoją rolę, od biznesmena, farmera aż po gangstera, bezdomnego czy zwykłego mieszkańca. Datę startu podamy dopiero jak uznamy, że wszystko jest gotowe i możliwe do udostępnienia dla graczy.


  587zhjl1h5xldeszg.jpg


  PolishLife jest serwerem RolePlay (tryb popularny w innych grach takich jak, seria GTA, Unturned), postaramy się stworzyć to tak, aby mieszkańcy decydowali o rozwoju miasta, zakładali firmy, tworzyli biznesy. Serwer będzie publiczny i dostępny dla każdego gracza, czat będzie ważnym elementem w rozgrywce, bez niego nie będzie można wykonać wielu akcji (pokazać emocji, zaprezentować gesty itp.). Każdy gracz może odgrywać różne role poprzez dołączenie do odpowiednich frakcji (będzie można dostać się do nich przez podanie składane na forum lub discord) aktualnie mamy w planach ich kilka, lekarz, policjant, strażak, taksówkach, mechanik, ksiądz, z czasem może dojść ich więcej, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominamy o pracach, które również będą dostępne, ale one będą ważne tylko na początku gry więc aby zarobić więcej pieniędzy wymagane będzie posiadanie frakcji lub własnego biznesu. Wraz z czasem będziemy przedstawiać wam więcej informacji na temat serwera.


  bwmz2w5st2auykdzg.jpg


  IP: polishlife.pl

  Tryb: RolePlay

  Wersja: 1.15

  Sloty: 50

  Premium: Nie

  Dostępność: 24/7

  Hamachi: Bez hamachi


  xm9154s3qxqmbqyzg.jpg


  Discord serwera:

  https://discord.gg/Mc75GzG


  Użytkownicy discorda jako pierwsi będą wiedzieć o zmianach na serwerze, rekrutacjach i innych elementach z nim związanych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


  da0y1ig25nxfgu3zg.jpg

  Poszukujemy osób, które są zainteresowane pomocą w stworzeniu mapy pod ten tryb (nie jest to tylko miasto). Wymagamy umiejętność budowy w stylu nowoczesnym!! Podania należy składać tutaj: https://forms.gle/YkuyaZ33Hj9qVq7H9

  5np6iu24hqfbex7zg.jpg


  Data: 26.01.2020r.

  Opis:

  - wprowadzono eksperymentalny system stakowania mobów i przedmiotów. Ważne! W razie jakichkolwiek problemów prosimy o niezwłoczny kontakt z administratorem.


  Data: 27-28.01.2020r.

  Opis:

  - znaczna optymalizacja serwera,

  - zakupiono nową wirtualną maszynę (VPS), na której postawiona jest nasza struktura WWW,

  - prace nad stroną internetową serwera (https://mineplanet.pl/) - aktualnie rejestracja nie jest możliwa, planujemy otworzyć ją już jutro,

  - wprowadzono usługę umożliwiającą obserwowania statusów i uptime'ów naszych węzłów i usług (https://status.mineplanet.pl/),

  - wprowadzono uproszczony link zapraszający na naszego Discorda (https://discord.mineplanet.pl/).


  Data: 30.01.2020r.

  Opis:

  - zmieniono wtyczkę autoryzacji. Od teraz logowanie i rejestracja odbywają się kolejno za pomocą komend /login [hasło], /register [hasło] [hasło]. W związku z tą zmianą hasła ze wszystkich istniejących już kont zostały przeniesione. To nimi zalogujecie się do swoich kont. Zaleca się jednak natychmiastową ich zmianę poleceniem /changepassword [stare hasło] [nowe hasło], ze względu na to, że nie są one zbyt bezpieczne.

  5np6iu24hqfbex7zg.jpg


  Data: 24.01.2020r.

  Opis:

  - wprowadzono system wind. Informacje dotyczące ich tworzenia dostępne są na spawnie,

  - rozpoczęcie tworzenia systemu zaawansowanych skrzynek, z których zdobyć można będzie wiele unikatowych przedmiotów (czas zakończenia prac przewiduje sie na początek tygodnia).

  on3f4rc6pemy837zg.jpg


  97lynul5nh127ddzg.jpg


  6v5w8gm69ci40mwzg.jpg

  Adres: mineplanet.pl

  Tryb: FreeBuild

  Wersja: 1.15.1

  Sloty: 50

  Premium: Nie

  Dostępność: 24/7

  Hamachi: Bez hamachi

  Strona: http://www.mineplanet.pl (aktualnie nie działa)

  Sklep: sklep.mineplanet.pl

  Discord: https://discord.gg/9ezMVmr

  Administracja:

  Własciciel: SebxteR

  Własciciel: RarstManPL

  Helper: SuperCentki  0isaqe9c6q3fwkvzg.jpg


  MinePlanet serwer, który nie jest przepełniony zbędnymi bajerami, wszystko jest proste i przyjazne dla każdej grupy wiekowej. Trybu FreeBuild nie trzeba przedstawiać, jest on tak stary, jak sama gra Minecraft, znajdziesz tutaj różnej wielkości działeczki, każda z nich posiada swoją cenę, pierwszą o wymiarach 20x20 możesz zdobyć już za 50$!


  chb222lomokyzsazg.jpg


  Serwer jest tylko i wyłącznie na najnowszej wersji 1.15.1 dzięki temu będziesz mógł korzystać ze wszystkich nowości w grze! Zapraszaj znajomych, baw się, zarabiaj to tylko podstawowe rzeczy, które oferuje serwer, więcej informacji znajdziesz pod komendą /pomoc.

  Posiadamy 4 mapy

  Główną na niej znajduje się spawn oraz działki.

  Surowcowa tutaj zdobędziesz przedmioty potrzebne do twoich projektów.

  Piekło dostęp do tego świata jest płaty i wynosi 250$, niczym się nie różni od piekła z gry.

  End podobnie jak piekło koszt przeniesienia się na ten świat jest płatny i kosztuje 1500$.


  5rjecfqg23jjdvbzg.jpg


  Zarobić można na kilka sposobów, sprzedawać zdobyte przedmioty w sklepie, przez handel innymi graczami oraz wybierając swoją pracę przy pomocy polecenia /prace. Aby ułatwić manewrowanie, działkami wprowadzone zostało polecenie /dzialka otworzy się specjalne menu, w którym możesz sprawdzić swoje regiony lub wyszukać wolny region.


  ydh1v2n9as6qas5zg.jpg


  kfdu8hu518wyag8zg.jpg


  mineplanet.pl

  sklep.mineplanet.pl