Minecraft wymagania sprzętowe Twojego komputera

Minecraft to gra wideo survivalowa w piaskownicy, stworzona pierwotnie przez szwedzkiego programistę Markusa Perssona. Gra pozwala graczom budować z cyfrowych materiałów budowlanych podobnych do LEGO.

Wymagania sprzętowe Minecrafta różnią się znacznie w zależności od potrzeb gracza i używanego przez niego komputera. Laptop z dedykowaną kartą graficzną może z łatwością uruchomić grę z dobrą liczbą klatek na sekundę, ale przeciętny komputer ze zintegrowaną kartą graficzną może mieć trudności z utrzymaniem 30 klatek na sekundę w niektórych częściach świata.

Minimalne wymagania do gry w Minecrafta nie są zbyt wysokie, więc prawie każdy komputer wyprodukowany w ciągu ostatnich kilku lat powinien być w stanie go bez problemu uruchomić.

Minecraft to gra, w której gracze mogą budować światy i odkrywać otwarty świat, używając różnych kostek. Gra wymaga minimalnego sprzętu do działania, ale wymaga najlepszej wydajności. Potrzebujesz co najmniej 4GB RAM, 2GB GPU VRAM i 20GB miejsca na dysku.

Poniżej przedstawiono minimalne wymagania gry Minecraft: PC Edition w systemie Windows 10 lub macOS 10.14:

– Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 z obsługą Shader Model 3.0

– Procesor: 64-bitowy procesor Intel lub AMD z obsługą SSE2

– System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bitowa architektura lub macOS Sierra 10.12

Gra Minecraft słynie z ogromnej popularności i stale rosnącej bazy użytkowników. Wraz z wydaniem nowych wersji Minecrafta wprowadzane są również nowe wymagania sprzętowe.

W tym artykule przyjrzymy się minimalnym wymaganiom komputera, które są zalecane do gry w Minecrafta w jego obecnym stanie.

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Dzięki milionom graczy można w nią grać na dowolnym komputerze o wystarczającej mocy obliczeniowej.

Aby grać w Minecraft na PC, potrzebujesz komputera osobistego, który spełnia następujące wymagania sprzętowe: Windows 7 64-bitowy lub nowszy system operacyjny; procesor 1 GHz; co najmniej 3 GB pamięci RAM; Karta graficzna 128 MB z co najmniej 256 MB pamięci VRAM.

Ponieważ nowa wersja gry Minecraft, wersja 1.13, zostanie wkrótce wydana, musisz sprawdzić wymagania sprzętowe swojego komputera, aby upewnić się, że może on działać płynnie.

Minecraft to sandboksowa gra wideo opracowana przez Mojang, szwedzką firmę założoną w 2009 roku i najbardziej znaną z wieloplatformowej rozgrywki wieloosobowej. Można go zainstalować w systemach operacyjnych Windows, macOS lub Linux i został opisany jako jedna z najpopularniejszych gier niezależnych wszech czasów, sprzedając ponad 20 milionów kopii w 2014 roku.

Gra rozpoczyna się od stworzenia przez gracza awatara, który następnie eksploruje generowane proceduralnie światy wypełnione różnymi klockami do wydobywania materiałów służących do budowania struktur lub wzmacniania się przed zdarzeniami naturalnymi. Światy są tworzone w oparciu o rzeczywiste lokalizacje i motywy, takie jak pustynie, jung

Minecraft to gra, w którą można grać na komputerach z systemem Windows, Mac lub Linux. Aby w nią zagrać, musisz mieć określoną specyfikację i sprzęt. Większość ludzi kupiłaby laptopa, ponieważ już go posiada. W tym przewodniku porozmawiamy o minimalnych wymaganiach komputera do płynnego działania Minecrafta oraz o tym, czego gra wymaga od twojego systemu, aby działała poprawnie.

Minimalne wymagania do gry w Minecrafta w systemie Windows

Ta lista nie jest wyczerpująca, ale daje wyobrażenie o tym, czego potrzebujesz, aby Twój komputer dobrze działał w grze Minecraft:

– Procesor Intel Dual Core (lub odpowiednik AMD) Najnowsze modele procesorów firmy Intel są obsługiwane przez większość nowoczesnych gier, takich jak Minecraft

– Pamięć: 4 GB RAM (lub lepsza) – Zwiększona ilość pamięci RAM oznacza